248. Karácsonyi online aukció > Pudrié

63. Pudrié

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "TV" mesterjegy, vésett díszítéssel, monogrampajzzsal, tükör hiányzik

72 g; 7,2*7,5 cm