248. Karácsonyi online aukció > Cigarettatárca

85. Cigarettatárca

20. sz. eleje, 900 ezrelékes ezüst, kék-fehér zománc díszítéssel, bordázott, behozatali jellel, kis sérüléssel

150,3 g, 10,2*8,2 cm