248. Karácsonyi online aukció > Fűszertartó

79. Fűszertartó

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "NG" nem ismert mesterjegy és "B" hivataljel, öntött szár

130 g; m: 7,7 cm