248. Karácsonyi online aukció > Fűszertartó

77. Fűszertartó

Pest, 1838, 13 latos antik ezüst, "KL" mesterjegy és Pesth beütő, hengerelt talp- és szegélydísszel, kis sérüléssel

74,7 g; 7*7,4 cm