73. Tálka
20. sz. eleje, 925 ezrelékes sterling ezüst, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, TH mesterjegy, préselt ovális forma, áttört és virágindás peremmel, apró sérüléssel
121 g; 24,5*11,5 cm