248. Karácsonyi online aukció > Keret

37. Keret

magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott fa, ökörszemes díszítéssel, apró sérülésekkel

külső: 38,5*31,5 cm; belső: 27,5*21 cm