248. Karácsonyi online aukció > Mandzsettagomb pár

93. Mandzsettagomb pár

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, elmosódott mesterjegy, karabínere pótlás

7,1 g; d: 15 mm