67. Hamuzó és dobozka
Vietnám, 20. sz. második fele, hamuzó 1966-99 közötti fémjellel ellátva, 900 ezrelékes ezüst, dobozka ezüstözött fém
hamuzó: 48 g; d: 5-8 cm