248. Karácsonyi online aukció > Asztalközép

39. Asztalközép

orosz, 1900 körül, fém, megkopott ezüstözéssel, préselt talp és tál, áttört és domborított díszítéssel, oszlopokkal, üvegbetét hiányzik, talpon készítői bélyegző, kis sérüléssel

m: 25,5 cm