248. Karácsonyi online aukció > Úti fűszertartó

76. Úti fűszertartó

Bécs, 1803, 13 latos antik ezüst, belül két rekesszel, tűzaranyozással, "FN" ? kivehetetlen mesterjegy

82 g; 2,2*5,8*4,2 cm