248. Karácsonyi online aukció > WMF kínálótál

66. WMF kínálótál

Bécs, 20. sz. eleje, ezüstözött fém, készítői bélyegzővel jelzett, stilizált díszítéssel, gyöngysor peremmel

34*20,5 cm