280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Trümó

750. Trümó

123*121*66 cm

magyar, 19. sz. vége, tölgyfa alapon mahagóni és diófa borítással, faragott díszítéssel, felül két fiókkal, sárgaréz veretekkel, kis sérülésekkel