280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Út a házak között, 1920 körül

460. Pap Géza (Ungvár, 1883 - ?)

Út a házak között, 1920 körül

akvarell, pasztell, papír

430*290 mm

j.j.l.: Pap Géza, Feltehetően kiállítva: Pap Géza festő gyűjteménye és Fémes-Beck Vilmos szobrász emlékkiállítása, Budapest, Belvedere, 1923. március 11-25. (kat. 139. Hűvösvölgyi út, pasztell)