280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szalongarnitúra, 3 db-os

656. Szalongarnitúra, 3 db-os

asztal: 76*61,5**44,5 cm, fotel: 88*58*48 cm, támlásszék: 90*41*42 cm

osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, neorokokó díszítéssel, sérült