280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Tükör

644. Tükör

140*81 cm

osztrák, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, öntött sárgaréz veretekkel, csiszolt tükörrel, fekete lakkfestett párkánydísszel