280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Karszék, 2 db és 2 db lábzsámoly

746. Karszék, 2 db és 2 db lábzsámoly

karszék: 152*78*72 cm, zsámoly: 19*41*41 cm

magyar, 20. sz. eleje, tömör diófa, faragott, neoreneszánsz díszítéssel, bársony kárpitozással, zsámoly kiegészítés