791. Tálalószekrény
253*195*46 cm
osztrák, 20. sz. eleje, fekete lakkfestett fa, orientalizáló stílusú, faragott sárkánygyík motívumokkal, üvegezett ajtaján darumadarak a vízparton köszörült díszítéssel, sérült