280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Vitrin

643. Vitrin

155*65*34 cm

francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, topolyfa és jávorfa intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, üveg polcokkal, 1 db kulccsal, felújított