280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Álmodozó, 1910 körül

433. Gulácsy Lajos (Budapest, 1882 - Budapest, 1932)

Álmodozó, 1910 körül

pasztell, papír

33*28 cm

j.b.l.: Gulácsy L.