280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Asztalka

760. Asztalka

84*60 cm

osztrák-magyar, 1860 körül, három levágott csövű Werdl katonai puska, fém összefogatással, diófa borítású asztallapon vésett díszítéssel és "E.L." monogrammal, sérült