280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kis komód

648. Kis komód

77*59*35 cm

francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, tetején márványlappal, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel