624. Írószekreter
183*121*57 cm
magyar, 18. sz. második fele, asztallap és felső rész: fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, tömör tölgyfa lábazatán faragott díszítéssel, alul 1, felül 1 nagy és 8 kis fiókkal, belül kis rekeszekkel, 1 db kulccsal, felső és alsó rész ne