280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Női íróasztal

646. Női íróasztal

78*95*53 cm

francia, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon mahagóni borítással, sárgaréz veretekkel, tetején bőr rátéttel és üveglappal, 5 db kulccsal