280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szalonasztal

753. Szalonasztal

77*140*79 cm

osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, lábazata tömör, diófa színűre pácolt bükkfa, faragott díszítéssel, lapja sérült