753. Szalonasztal
77*140*79 cm
osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, lábazata tömör, diófa színűre pácolt bükkfa, faragott díszítéssel, lapja sérült