280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szalonasztal (VÉDETT - NO EXPORT)

741. Szalonasztal (VÉDETT - NO EXPORT)

76*106*82 cm

osztrák, 19. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, sérült