280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szalongarnitúra, 5 db-os

757. Szalongarnitúra, 5 db-os

asztal: 66*109*75 cm, 3 db szék: 98*68*54 cm, kanapé: 102*187*246 cm

magyar, 1900 körül, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, nádazott háttámlával, asztal tetején márványlap, sérült, nádazás sérült