280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Posztamens pár

748. Posztamens pár

m: 106,5 cm, lapja: 31,5*31 cm

magyar, 20. sz. eleje, diófa színűre pácolt bükkfa, faragott díszítéssel, felújított