280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Vitrin

660. Vitrin

97*53*24,5 cm

osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon aranyozott blondelmassza díszítéssel, kis sérülésekkel