280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Veszprémi utca, 1939

439.

Veszprémi utca, 1939

pasztell, papír

50*34 cm

j.j.l.: Gárdonyi Ella Veszprém 1939, h.o.: Országos Magyar Szépművészeti Múzeum kiállítási törzskönyvi lap