280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Octal, 9 lapos mappa, 1972

547.

Octal, 9 lapos mappa, 1972

litográfia, papír

jelzett az első lapon: Vasarely V - Butor Bruchmann München kiadása, 1972. 850/28.