280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Három figura" 1975 - 1982

548. Barcsay Jenő (Katona, 1900 - Szentendre, 1988)

"Három figura" 1975 - 1982

szitanyomat, papír

330*330 mm

j.j.l.: Barcsay 1975 - 1982