280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Madarak, 1954

564. Bor Pál (Budapest, 1889 - Budapest, 1982)

Madarak, 1954

olaj, papír

25,5*40 cm

j.j.l.: Bor Pál 954