280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Egyajtós szekrény

641. Egyajtós szekrény

145*74*41 cm

magyar, 19. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, intarziás díszítéssel, polcos alsó rész, felül egy fiókkal