280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Etager

759. Etager

152*44*110 cm

Marokkó (?) 20. sz. eleje, egzotikus fa, vésett és esztergált díszítéssel, gyöngyház berakással, sérült, hiányos