280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Hajóbőrönd

795. Hajóbőrönd

106*55*52 cm

osztrák, 1920 körül, fa korpuszon fém borítással, belsejében textil rekeszekkel, bőr fogantyúkkal, sérült, kulcs hiányzik