280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Koppány leverése, (mozaikterv), 1938

441. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

Koppány leverése, (mozaikterv), 1938

405*680 mm

j.j.l.: MCP, Irodalom: Pogány Ö. Gábor: Molnár-C. Pál Budapest, Corvina, 1988. 40. kép