280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szent István templomot alapít, (mozaikterv), 1938

442. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

Szent István templomot alapít, (mozaikterv), 1938

405*680 mm

j.j.l.: MCP, Irodalom: A Szent István Kiállítás képes tárgymutatója, Budapest, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat kiadása, 1938. május-június (reprodukció: Molnár C. Pál: Szent István kompozíció, o.n.)