649. Női íróasztal
83*67*41 cm
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással és tömör mahagóni, jávorfa intarziával, lenyíló lapja mögött 3 kis fiókkal és elhúzható tetejű rekesszel, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel