280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Női íróasztal

649. Női íróasztal

83*67*41 cm

francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással és tömör mahagóni, jávorfa intarziával, lenyíló lapja mögött 3 kis fiókkal és elhúzható tetejű rekesszel, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel