280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Lányok népviseletben ("Kislányok"), 1930

479. Kelemen Emil (Budapest, 1895 - New York, 1975)

Lányok népviseletben ("Kislányok"), 1930

olaj, vászon

80*77 cm

j.j.l.: Kelemen, Feltehetően kiállítva: Kelemen Emil festő kiállítása, Budapest, v. Ernst Múzeum 1948. március 13-29. (kat. 36. Kislányok, olajf.)