479. Kelemen Emil (Budapest, 1895 - New York, 1975)
Lányok népviseletben ("Kislányok"), 1930
olaj, vászon
80*77 cm
j.j.l.: Kelemen, Feltehetően kiállítva: Kelemen Emil festő kiállítása, Budapest, v. Ernst Múzeum 1948. március 13-29. (kat. 36. Kislányok, olajf.)