280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kétajtós szekrény

621. Kétajtós szekrény

220,5×150×60 cm

magyar, 18. sz. vége, fenyőfa alapon cseresznyefa és diófa borítással, intarziás díszítéssel, kis sérüléssel