280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Berthe" 2011

558. Buda István (Győr, 1952 - )

"Berthe" 2011

olaj, vászon

50*100 cm

j.h.o.: Buda István 2011, h.o.: autográf felirat