785. Kandalló óra
ház m: 66 cm
osztrák, 19. sz. első fele, negyedütős, naptáros szerkezet, diófa borítású óratok, aranyozott sárgaréz rátét díszekkel, faragott, aranyozott oroszlánkarmos lábkon, fekete lakkfestett és üvegezett óraház