280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kandalló óra

785. Kandalló óra

ház m: 66 cm

osztrák, 19. sz. első fele, negyedütős, naptáros szerkezet, diófa borítású óratok, aranyozott sárgaréz rátét díszekkel, faragott, aranyozott oroszlánkarmos lábkon, fekete lakkfestett és üvegezett óraház