280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Állólámpa

790. Állólámpa

m: 200 cm

magyar, 20. sz. eleje, fekete lakkfestett fa, faragott díszítéssel, alsó részen ajtó mögött polcokkal, három égővel, kis sérülésekkel