280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > "Asztal kis ablakkal" 2006

582.

"Asztal kis ablakkal" 2006

olaj, vászon farostra ragasztva

40*40 cm

j.j.l.: Krajcsovics 2006