280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Három nőalak

538. Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003)

Három nőalak

akvarell, filctoll, papír

325*195 mm

j.j.l.: Szász Endre