280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Komód

622. Komód

115*153*73 cm

osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással jávorfa és mahagóni intarziával, öntött bronz veretekkel, faragott lábazaton, kis sérüléssel