280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szalonasztal (VÉDETT - NO EXPORT)

642. Szalonasztal (VÉDETT - NO EXPORT)

77*171,5*55 cm

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, lábazatán faragott díszítéssel, két fiókkal, kulcs nélkül, kis sérüléssel