642. Szalonasztal (VÉDETT - NO EXPORT)
77*171,5*55 cm
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, lábazatán faragott díszítéssel, két fiókkal, kulcs nélkül, kis sérüléssel