280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Utazóláda

794. Utazóláda

50*82*46 cm

osztrák, 20. sz. eleje, fa, vulkánfiber, sárgaréz pántokkal, belsejében fiókkal, felújított