280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Tükrös falburkoló elem

650. Tükrös falburkoló elem

250*130 cm

spanyol, 19. sz. vége, faragott, aranyozott, festett fa, puttó figurákkal, sérülésekkel