280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Vitrin

647. Vitrin

194*90*41 cm

osztrák, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon rózsafa borítással, intarziás díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, kis sérüléssel